IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019 Listopad 9-10

brak komentarzy

IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019

Zapadła wstępna decyzja o terminie IV Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019 na której firma Arsenał będzie współorganizatorem imprezy. Zlot odbędzie się w dniach 9-10 listopada br. w Puławach.
W pierwszy dzień spotkanie pod dachem: Wystawa Broni czyli zamknięte spotkanie środowiska kolekcjonerskiego oraz ogólnodostępna Giełda Militarna na którą w w chwili obecnej wstępnie zarejestrowało się już paredziesieciu wystawców.
OPCJONALNIE: Dzień drugi to spotkanie na strzelnicy dostępne tylko dla zaproszonych i zainteresowanych gości. Jego główna atrakcją ma być pokaz możliwości broni maszynowej z okresu drugiej Wojny Światowej. Organizatorem spotkania na strzelnicy będą partnerzy Zlotu czyli prywatne muzea oraz firma Arsenał
Jak planujemy docelowo Pro ARMA będzie odbywać się dwa razy w roku na wiosnę i jesieni. V Zlot Pro ARMA wiosna 2020 zostałby wtedy zorganizowany w maju 2020 r.
Formuła imprezy idzie w stronę organizowanej dwa razy w roku GIEŁDY MILITARNEJ wokół której będą miały miejsce dwa dodatkowe spotkania: kolekcjonerów broni (WYSTAWA) i PIKNIK STRZELECKI na strzelnicy.
Szczegóły imprezy będziemy podawać na bieżąco.

 


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *